Konst Övrigt
1241030
Max Walter Svanberg
(Sverige, 1912-1994)
Max walter svanbergs staffli.
Max walter svanbergs staffli.
Max walter svanbergs staffli.
Max walter svanbergs staffli.

MAX WALTER SVANBERGS staffli.

Höjd ca 178 cm, bredd 58 cm.

Förväntat bruksskick.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Proveniens

Kvarlåtenskapen efter konstnären Max Walter Svanberg, därefter i arv.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
194
231
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
30 jul 10:55
2 000 SEK
30 jul 8:53
1 240 SEK
30 jul 1:31
300 SEK