Konst Modern svensk konst
1241038
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, gouache på papper, signerad och daterad 1977.

MADELEINE PYK, gouache på papper, signerad och daterad 1977.

"de röda byxornas demonstration" Dagmått 16,5x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T29
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
96
107
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
27 jun 11:04
1 000 SEK
27 jun 11:03
550 SEK
27 jun 11:02
500 SEK
24 jun 21:50
400 SEK
24 jun 13:18
300 SEK