Konst Skulptur
1241058
Henry Gustafsson
(Sverige, 1943-2005)
Henry gustafsson, skulptur, "lyftet", tenn och sten, vimmerby, otydlig årsstämpel, signerad.

HENRY GUSTAFSSON, skulptur, "Lyftet", tenn och sten, Vimmerby, otydlig årsstämpel, signerad.

"Lyftet", höjd ca 8,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V6
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
96
107
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
25 jun 7:49
1 000 SEK
23 jun 18:45
900 SEK
23 jun 7:36
850 SEK
22 jun 19:20
800 SEK
21 jun 12:16
750 SEK