Belysning Taklampor
1241085
TAKLAMPA Herstal Danmark 2000-tal
Taklampa herstal danmark 2000-tal.

För fem ljuspunkter, borstad metall och kupor av vitt glas, längd 115 cm, reglerbar valfri höjd

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)