Konst Grafik
1241111
Theo Tobiasse
(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi, numrerad 27/135 och signerad.

THEO TOBIASSE, färglitografi, numrerad 27/135 och signerad

Agar et Ismael chasses par Abraham
Bladstrl 67x51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T3
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)