GAB, bestickservis, 36 delar, silver, "Chippendale", bl a Eskilstuna 1989.

12 bordsskedar 18 cm
12 bordsgafflar 17,8 cm
12 bordsknivar 20,3 cm
Vikt inklusive rostfria blad totalt 1595 gram.
I etuier.

Smärre slitage. En kniv med bucklor och märken.

Utropspris
8 000 SEK