Design Möbler
1241173
Philippe Starck
(Frankrike, Född 1949)
Philippe starck, fåtöljer, ett par, "costes", aleph, driade, italien. formgivna 1982.

PHILIPPE STARCK, fåtöljer, ett par, "Costes", Aleph, Driade, Italien. Formgivna 1982.

Svartlackerade med ben av svartlackerat stålrör. Lös, stoppad sits med svart galonklädsel. Märkta Aleph Starck. Sitthöjd 43, höjd 86 cm.

Slitage. Märken. Repor. Skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 800
369
437
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
2 aug 10:06
3 800 SEK
2 aug 10:06
3 600 SEK
2 aug 10:06
3 400 SEK
1 aug 19:54
3 200 SEK
1 aug 14:49
3 000 SEK