Diamant 1,00 ct, K/Si1 enligt medföljande GIA-report 5263485486. Laserinskription. 18K guld. Längd ca 42 cm. Vikt 2,7 gram.
Collier mindre ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10