Konst Klassisk svensk konst
1241208
Ester Almqvist
(Sverige, 1869-1934)
Ester almqvist, akvarell och blyerts signerad och daterad 1912.

ESTER ALMQVIST, akvarell och blyerts signerad och daterad 1912

Landskap med sluss, bildyta 39 x 49 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK