Vitmålat, uppsvängd krön, upptill vitrindel, nedtill lådor och dörrar, längd 203, bredd 46, höjd ca 229 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Senare målning. Nagg. Märken. Instängd lukt
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10