RADIOGRAMMOFON, "Phonosuper SK-5", Hans Gugelot & Dieter Rams, Braun AG, Tyskland, 1950-60-tal.

Bredd 58 cm, höjd 24 cm, djup 29 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR