1241327
RADIOGRAMMOFON, "Phonosuper SK-5", Hans Gugelot & Dieter Rams, Braun AG, Tyskland, 1950-60-tal.
Radiogrammofon, "phonosuper sk-5", hans gugelot & dieter rams, braun ag, tyskland, 1950-60-tal.

Bredd 58 cm, höjd 24 cm, djup 29 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
250 EUR