Belysning Taklampor
1241403
PLAFONDLAMPA, 1900-talets mitt.
Plafondlampa, 1900-talets mitt.

Råglasskiva med motiv ur zodiaken. Diameter 75 cm.

Nagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK