Möbler Fåtöljer & Soffor
1241426
SOFFA senempire 1800-talets mitt
Soffa senempire 1800-talets mitt.

Fanerad med valnöt, fast stoppad sits och rygg, längd 178, bredd 64, höjd ca 88 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken. Mindre skador. Sprickor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

700
67
75
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 jul 20:02
700 SEK
5 jul 21:46
500 SEK