Möbler Skåp & Byråar
1241488
Barock
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.
ByrÅ, senbarock, 1700-tal.

BYRÅ, senbarock, 1700-tal

Fanerad med valnöt, uppsats med tre lådor, framsvängd front, tre lådor, bredd 105, djup 65, höjd 87 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fanerskador/bortfall. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 200
402
450
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
1 jul 17:41
4 200 SEK
1 jul 17:37
4 000 SEK
30 jun 3:45
3 000 SEK
27 jun 16:52
2 700 SEK
23 jun 22:17
2 500 SEK