Allmoge
1241551
SLAGBORD 1800-talets andra hälft
Slagbord 1800-talets andra hälft.

Trären, två slag med enkla grindar, längd 94, bredd 47 (161), höjd 72 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg. Märken. Fläckar. Torrsprickor. Maskstungen. Smärre skador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK