Belysning Taklampor
1241703
VÄGGLAMPOR, ett par, BJS Skellefteå, 1970-tal.
VÄgglampor, ett par, bjs skellefteå, 1970-tal.

Gulmetall. En ställbar ljuspunkt. Märkt. Längd ca 27 cm.

Ej funktionstestade. Slitage. Märken, repor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 aug 15:16
2 200 SEK
2 aug 15:16
2 000 SEK
31 jul 8:38
1 900 SEK
30 jul 20:40
1 800 SEK
28 jul 11:57
500 SEK