Möbler Hyllor & Bokhyllor
1241746
VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft.
VitrinskÅp, 1800-talets andra hälft.

Fanerad i valnöt. Pardörr i glas. Längd 121 cm. Djup 44 cm. Höjd 181 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Fanerskador.

Placering: Golv Visning, Plan 2 fönstret
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
27 jul 17:58
1 800 SEK
27 jul 16:08
300 SEK