Design Möbler
1241782
SOFFA, "Elisabeth", Asko 1950-tal.
Soffa, "elisabeth", asko 1950-tal.

Fast stoppad klädsel. Längd ca 145 cm. Sitthöjd ca 40 cm. Total höjd 73 cm.

Ställvis omfattande slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
55
567
65
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (6 bud)
7 aug 18:56
55 EUR
7 aug 18:55
50 EUR
7 aug 18:55
50 EUR
7 aug 18:43
45 EUR
7 aug 18:43
40 EUR