LAPPONIA 18K guld och kopparmalm , ring, manschettknappar och slipsnål, total vikt 33,0 g, design"Guldsten" Finland 1988
Ring storlek ca 18,5/58,5. Manschettknappar ca 1,5 x 1,5 cm. Slipsnål ca 4,5 x 0,5 cm.
Repor. Slitage. Nagg. Anlupen.