Lapponia

(Finland, 1960 -)
Lapponia
(Finland, 1960 -)

LAPPONIA 18K guld och kopparmalm , ring, manschettknappar och slipsnål, total vikt 33,0 g, design"Guldsten" Finland 1988

Ring storlek ca 18,5/58,5. Manschettknappar ca 1,5 x 1,5 cm. Slipsnål ca 4,5 x 0,5 cm.

Repor. Slitage. Nagg. Anlupen.

Utropspris
15 000 SEK