Smycken Armband
1241816
2 silverarmband, 1 med grön sten, bredare armband svensk importstämpel, originalkvitto från 1977
2 silverarmband, 1 med grön sten, bredare armband svensk importstämpel, originalkvitto från 1977.

Total vikt ca 129,7 g. omkrets ca 18 cm. Bredare armband bredd ca 5,5 cm.

Slitage. Repor. Nagg. Anlupen.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K3
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 23 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)