2 silverarmband, 1 med grön sten, bredare armband svensk importstämpel, originalkvitto från 1977

Total vikt ca 129,7 g. omkrets ca 18 cm. Bredare armband bredd ca 5,5 cm.

Slitage. Repor. Nagg. Anlupen.

Utropspris
2 500 SEK