Möbler Trädgårdsmöbler
1241820
SOLUR, Sverige 1900-talet första del.
Solur, sverige 1900-talet första del.

Bemålad i grönt. 2 delar. Märkt Made in Sweden. Höjd 70 cm. Diameter 48 cm.

Ställvis färgbortfall. Slitage. Rostangrepp. Smärre buckla. Pilens ända saknas

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
2 500 SEK