Smycken Ringar
1241832
2 RINGAR 18K guld, blodsten och ametister, 7,0 g
2 ringar 18k guld, blodsten och ametister, 7,0 g.

Total vikt 7,0 g. Storlek ametistring 17,5/54,5. Storlek ring med blodsten ca 15,25/47.

Slitage. Repor. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - K1
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
146
172
Utropspris
3 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
5 aug 20:40
1 500 SEK
29 jul 21:58
500 SEK