Möbler Fåtöljer & Soffor
1241864
SOFFA, 1900-talets senare del
Soffa, 1900-talets senare del.

Två-sits, klädd med Baker-kretong, lös dynor, längd 180, bredd 93, höjd ca 74 cm

Bruksslitage. Repor. Ett armstöd med skadad klädsel Smärre fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 700
353
397
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
1 jul 21:34
3 700 SEK
1 jul 21:34
3 500 SEK
1 jul 20:24
3 000 SEK
1 jul 20:24
2 800 SEK
1 jul 14:31
2 600 SEK