Två-sits, klädd med Baker-kretong, lös dynor, längd 180, bredd 93, höjd ca 74 cm
Bruksslitage. Repor. Ett armstöd med skadad klädsel Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10