Möbler Stolar
1242009
STOLAR samt KARMSTOLAR, 2+2 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.
Stolar samt karmstolar, 2+2 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Förgyllda och bronserade. Skuren dekor av bl a fleuroner. Fast stoppad rygg och sits. Sitthöjd ca 44 cm.

Slitage, klädsel med ställvis hårt slitage. Smärre färgbortfall.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

2 400
233
276
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
4 aug 18:21
2 400 SEK
4 aug 18:21
2 200 SEK
4 aug 18:20
2 000 SEK
4 aug 6:35
1 500 SEK
2 aug 15:27
800 SEK