Design Övrigt
1242067
Joe Colombo
(Italien, 1930-1971)
Joe colombo, skrivbordslampa, "spider", o-luce, italien 1900-talets slut.

JOE COLOMBO, SKRIVBORDSLAMPA, "Spider", O-Luce, Italien 1900-talets slut.

Kromad skaft, grå metallskärm. Bär tillverkarens etikett. Skaftets total höjd 115 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C1
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

225
2 353
252
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
25 jun 14:56
225 EUR
24 jun 19:37
50 EUR