Militaria Övrig militaria
1242154
KARTUSCHLÅDOR, 2 st, brittiska, 18/1900-tal.
KartuschlÅdor, 2 st, brittiska, 18/1900-tal.

Av vitmetall och läder. Bredd 16-19 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Övrigt

Säljs på uppdrag av Kronofogdemyndigheten.

Utropspris
2 500 SEK