Konst Modern svensk konst
1242185
Uno Vallman
(Sverige, 1913-2004)
Uno vallman, olja på pannå, signerad och daterad 1971.

UNO VALLMAN, olja på pannå, signerad och daterad 1971.

Landsakp med figurer. 33 x 51 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
2 675
256
287
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
2 jul 12:53
2 675 SEK
2 jul 12:53
2 600 SEK
2 jul 11:28
2 475 SEK
1 jul 20:01
2 275 SEK
1 jul 20:01
2 200 SEK