Möbler Övrigt
1242197
BARVAGN, 1900-talets andra hälft.
Barvagn, 1900-talets andra hälft.

Stomme i metall. Över och underdel i laminat. Längd 76 cm. Bredd 41 cm. Höjd 73 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Senare svarta trissor. Omarbetad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 22 timmar
500
48
54
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
1 jul 23:25
500 SEK
1 jul 23:24
400 SEK
1 jul 23:23
350 SEK
1 jul 23:23
300 SEK