Möbler Skåp & Byråar
1242252
SKÅP, Art Déco, 1920-tal
SkÅp, art déco, 1920-tal.
SkÅp, art déco, 1920-tal.
SkÅp, art déco, 1920-tal.
SkÅp, art déco, 1920-tal.

Fanerat med olika träslag bland annat björk och valnöt. Geometrisk dekor i intarsia. Hyllor samt skåp med bakomliggande hyllplan. Bredd 114 cm, djup 38 cm, höjd 150 cm.

Slitage. Smärre fanerskador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N10
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
7 200
688
773
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
2 jul 15:43
7 200 SEK
2 jul 15:43
7 000 SEK
2 jul 15:42
6 600 SEK
2 jul 15:42
6 400 SEK
2 jul 15:41
6 000 SEK