Design Övrigt
1242280
GOLVLAMPA, 1930-40-tal.
Golvlampa, 1930-40-tal.
Golvlampa, 1930-40-tal.
Golvlampa, 1930-40-tal.
Golvlampa, 1930-40-tal.
Golvlampa, 1930-40-tal.

En lampa med fot i betsad ek, svängbar ljusarm i metall med tygklädd skärm. Höjd 145 cm.

Lagning på metall. Slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N4

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 100
105
118
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
1 jul 14:35
1 100 SEK
1 jul 12:34
1 000 SEK
1 jul 12:28
800 SEK
1 jul 12:27
700 SEK
1 jul 12:27
500 SEK