Konst Modern svensk konst
1242363
Birger Birger-Ericson
(Sverige, 1904-1994)
Birger birger-ericson, olja på pannå, signerad.

BIRGER BIRGER-ERICSON, olja på pannå, signerad.

Landskap med betande kor. 46 x 38 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T215
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

650
63
75
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
29 jul 14:49
650 SEK
29 jul 1:57
600 SEK
28 jul 15:42
500 SEK
28 jul 14:12
350 SEK
27 jul 9:48
300 SEK