Ek. Pardörrar med bakomliggande hyllor samt skedhylla. Kopplad benställning. Bredd 135 cm, djup 54 cm, höjd ca 200 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre skador. Torrsprickor. Kompletterad, senare benställning med lagning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10