Konst Modern svensk konst
1242376
Ivar Morsing
(Sverige, 1919-2009)
Ivar morsing, olja på duk, signerad.

IVAR MORSING, olja på duk, signerad.

Interiör med figurer. 66 x 82 cm.

Smärre färgbortfall i kanterna.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 16 timmar
1 800
172
193
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
2 jul 7:10
1 800 SEK
1 jul 19:26
1 650 SEK
30 jun 11:45
1 200 SEK
29 jun 19:20
1 000 SEK