Konst Modern svensk konst
1242385
Oscar Reutersvärd
(Sverige, 1915-2002)
Oscar reutersvÄrd, tusch & akvarell, signerad.

OSCAR REUTERSVÄRD, tusch & akvarell, signerad.

Utan titel. I. 29 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleri Flesser, Helsingborg.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
1 800
173
196
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 jul 11:00
1 800 SEK
4 jul 10:59
1 400 SEK
3 jul 20:27
1 300 SEK
28 jun 21:44
1 200 SEK
26 jun 23:15
700 SEK