Belysning Taklampor
1242391
AMPEL, 1860-tal. Nyrokoko, mässing och rött glas.
Ampel, 1860-tal. nyrokoko, mässing och rött glas.

Höjd 89 cm. Diameter 63 cm.

Slitage. Ytsmuts. Nagg.

Slutpris
3 750
364
431
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
7 aug 18:20
3 750 SEK
7 aug 18:17
3 550 SEK
7 aug 18:17
3 350 SEK
7 aug 18:17
3 350 SEK
7 aug 18:15
3 150 SEK