Konst Klassisk svensk konst
1242424
Gösta Calmeyer
(Sverige, Född 1927)
GÖsta calmeyer, olja på duk, signerad.

GÖSTA CALMEYER, olja på duk, signerad.

"Stenar och vatten, vinter". 28 x 34 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L106
Proveniens

Sveagalleriet, Stockholm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 000
191
214
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
1 jul 9:35
2 000 SEK
1 jul 8:21
1 700 SEK
1 jul 8:18
1 500 SEK
1 jul 8:17
1 300 SEK
1 jul 8:16
1 200 SEK