Ben av ek. Skiva fanerad med ek och teak. Längd 135, bredd 56, höjd 48 cm.
Repor. Blekt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10