Fanerat i flammig lönn, fronten med dekor av listverk i relief, benställning i bonat trä, inredning med lådor och hyllor, höjd 132,5 cm, bredd 116 cm, djup 41 cm. Nyckel finns.
Slitage, mindre skador. Går ej att låsa. Nyckel till inredningen saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.