Möbler Stolar
1242707
STOLAR 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
Stolar 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Målade stolar med skuren dekor. Lös stoppad sits. Sitthöjd 45 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Slutpris
5 750
558
661
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
2 aug 15:24
5 750 SEK
2 aug 14:03
5 550 SEK
2 aug 14:03
5 550 SEK
2 aug 11:28
5 350 SEK
2 aug 11:28
5 150 SEK