Möbler Stolar
1242707
STOLAR 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
Stolar 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Målade stolar med skuren dekor. Lös stoppad sits. Sitthöjd 45 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK