Madeleine Pyk – en samling F769

Patricia Urquiola

(Spanien, Född 1961)
Patricia Urquiola
(Spanien, Född 1961)

PATRICIA URQUIOLA, "Tufty Time", soffa, B&B Italia.

Två sektioner, tygklädd (avtagbar) etikettmärkt, längd ca 250, bredd ca 110, höjd 60, sitthöjd ca 34 cm

Bruksslitage. Repor. Smärre fläckar.

Formgivare

Utropspris
20 000 SEK

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09