RING, Enstensring med gammalslipad diamant 0,76 ct.
Diamant 0,76 ct enligt gravyr. Ca Top Cape-Cape/Pique. 18K vitguld. JVA, Juvelia Atelje Hb H & B Andersson. Uppsala 1982. Storlek 16,75/52,5. Vikt 3,2 gram.
Slitage. Nagg
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.