Silver Ljusstakar
1243188
LJUSSTAKAR, ett par, silver, omkring 1900.
Ljusstakar, ett par, silver, omkring 1900.

Balusterformade med dekor av meanderbård. Höjd 24,5 cm. Total vikt 390 gram.

Slitage. Bucklor. Lagningar. Bristningar. Något sneda.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK