Design Övrigt
1243249
POUL HENNINGSEN, taklampa, "PH 5" för Louis Poulsen 1900-talets andra hälft
Poul henningsen, taklampa, "ph 5" för louis poulsen 1900-talets andra hälft.

Lackerad plåt, diameter ca 50 cm, höjd exkl sladd ca 30 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Färgbortfall. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 15 timmar
1 000
96
107
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
3 jul 20:45
1 000 SEK