Möbler Skåp & Byråar
1243277
KLÄDSKÅP/GARDEROB, jugend, 1900-talets början.
KlÄdskÅp/garderob, jugend, 1900-talets början.

Fanerat med mahogny. Dörr med fasettslipat spegelglas. Fyra lådor samt hyllor. Draghandtag av mässing. Bredd 119, djup 55, höjd 200 cm. Nyckel finns.

Märken.

Slutpris
4 400
427
508
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
5 aug 17:46
4 400 SEK
5 aug 12:35
4 200 SEK
5 aug 11:12
4 000 SEK
5 aug 11:11
3 800 SEK
5 aug 11:11
3 800 SEK