Möbler Stolar
1243289
STOLAR 6 st 1900-talets andra hälft
Stolar 6 st 1900-talets andra hälft.

Betsat böjträ, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage. Repor. Ranliga

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
5 900
564
633
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
4 jul 19:56
5 900 SEK
4 jul 19:54
5 700 SEK
4 jul 19:51
5 500 SEK
4 jul 19:50
5 300 SEK
4 jul 19:50
5 100 SEK