1243365
HJÄLM, m/1886 för officer vid Livregementets dragoner.
HjÄlm, m/1886 för officer vid livregementets dragoner.

Hjälmklocka av läder med lagerkrans.

Slitage. Skador. Kompletterad.

Övrigt

Säljs på uppdrag av Kronofogdemyndigheten.

Utropspris
3 000 SEK