Möbler Hyllor & Bokhyllor
1243372
BOKHYLLA, 1900-talets första hälft
Bokhylla, 1900-talets första hälft.

Fanerad med alm. En dörr med bakomliggande hyllplan. En låda samt hyllplan. Bredd 151 cm, djup 30 cm, höjd 75,5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar. klistermärke.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 21 minuter
1 600
153
172
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
25 jun 21:58
1 600 SEK
25 jun 21:58
1 400 SEK
25 jun 21:58
1 200 SEK